C/O Anja Ringgren Lovén
Kildehøjen 32
8240 Risskov

Danmark

 

Husk at du kan finde svar på mange spørgsmål ved at læse vores FAQ, og vores hjemmeside. Har du mere specifikke spørgsmål, eller fandt du ikke svar på det du ledte efter, er du velkommen til at sende os en mail via kontaktformularen.

DINNødhjælp takker for din interesse, vi bestræber os på at svare tilbage så hurtigt vi kan – Dog vær opmærksom på at vi til tider har meget travlt.

Ønsker du at komme i telefonisk kontakt med DINNødhjælp, er dette muligt hver mandag fra kl. 8-9, samt tirsdage fra kl. 15-16 på telefon +45 51 78 58 56

Hvem kontakter jeg?

Direktør og stifter af DINNødhjælp
Anja Ringgren Lovén
E-mail: anja@dinnoedhjaelp.dk

 

Administrerende direktør – African Childrens Aid Education And Development Foundation
David Emmanuel Umem
E-mail: david@dinnoedhjaelp.dk

 

Daglig leder:
Christel Janize Grubert
E-mail: christel@dinnoedhjaelp.dk

 

Administration assistent og IT-ansvarlig:
Kaja Vigtoft
E-mail: kaja@dinnoedhjaelp.dk

 

Adm. Assistent – Ansat i studiejob:
Bettina Kulk Nielsen
E-mail: bettina@dinnoedhjaelp.dk

 

Frivillige i DINNødhjælp:

Adm. assistent:
Cecilie Lang Jørgensen

 

 

External Funding manager:
Camilla Lund – Cramer
E-mail: camilla@dinnoedhjaelp.dk

 

External Funding assistent:
Mailen Arntsen
E-mail: mailen@dinnoedhjaelp.dk

 

Auktionsansvarlig for Auktion/DINNødhjælp:
Anette Ejlertsen
E-mail: auktion@dinnoedhjaelp.dk

 

Medhjælper Auktion/DINNødhjælp:
Mia Ledet
E-mail: auktion@dinnoedhjaelp.dk

 

External Funding assistant:
Didde Vigtoft
E-mail: auktion@dinnoedhjaelp.dk

 

Grafisk designer:
Catrine Knøsgaard

 

 

Oversætter Tysk:
Sabrina Hoppe

 

 

Oversætter Engelsk:
Tania Viljoen

 

 

 

 

Du kan sende os en besked via kontaktformularen herunder

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Besked til DINNødhjælp