C/O Anja Ringgren Lovén
Kildehøjen 32
8240 Risskov

Danmark

 

Husk at du kan finde svar på mange spørgsmål ved at læse vores FAQ, og vores hjemmeside. Har du mere specifikke spørgsmål, eller fandt du ikke svar på det du ledte efter, er du velkommen til at sende os en mail via kontaktformularen.

DINNødhjælp takker for din interesse, vi bestræber os på at svare tilbage så hurtigt vi kan – Dog vær opmærksom på at vi til tider har meget travlt.

anja100Direktør og stifter af DINNødhjælp
Anja Ringgren Lovén
E-mail: anja@dinnoedhjaelp.dk

 

david100Administrerende direktør – African Childrens Aid Education And Development Foundation
David Emmanuel Umem
E-mail: david@dinnoedhjaelp.dk

 

Bestyrelsesmedlemmer DINNødhjælp:

Martin_100Bestyrelsesformand:
Martin Kibsgaard  Jensen
Ansvarlig for: Administration, økonomi

 

eskild4_100Næstformand og kasserer:
Eskild Christiansen

 

 

christel100_aBestyrelsesmedlem:
Christel Janize Grubert
E-mail: christel@dinnoedhjaelp.dk
Daglig leder, DINNødhjælp

 

anja100Bestyrelsesmedlem:
Anja Ringgren Lovén
E-mail: anja@dinnoedhjaelp.dk

 

Andre:

kaja 100Administration Assistent
Kaja Vigtoft
E-mail: kaja@dinnoedhjaelp.dk

 

camilla100External Funding manager:
Camilla Lund – Cramer
E.mail: camilla@dinnoedhjaelp.dk

 

didde 100External Funding Assistant:
Didde Vigtoft
E-mail: auktion@dinnoedhjaelp.dk

 

Anette100Auktionsansvarlig for Auktion/DINNødhjælp:
Anette Ejlertsen
E-mail: auktion@dinnoedhjaelp.dk

 

catrine100Grafisk designer:
Catrine Knøsgaard
E-mail: design@dinnoedhjaelp.dk

 

sabrina 100Oversætter Tysk:
Sabrina Hoppe

 

 

tania100Oversætter Engelsk:
Tania Viljoen

 

 

bettina100Praktikant:
Bettina Kulk Nielsen
E-mail: bettina@dinnoedhjaelp.dk

 

ulf_100Webmaster:
Ulf M. Gaardsted

 


 

Du kan sende os en besked via kontaktformularen herunder

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Besked til DINNødhjælp