Humanitær organisationen DINNødhjælp

Vintervej 111, st. 8210 Aarhus V Danmark

Husk at du kan finde svar på mange spørgsmål ved, at læse vores FAQ og vores hjemmeside. Har du mere specifikke spørgsmål, eller fandt du ikke svar på det du ledte efter, er du velkommen til at sende os en mail via kontaktformularen.

DINNødhjælp takker for din interesse, vi bestræber os på at svare tilbage så hurtigt vi kan – dog vær opmærksom på at vi til tider har meget travlt.

Ønsker du at komme i telefonisk kontakt med DINNødhjælp, er dette muligt hver mandag fra kl. 8-9, samt tirsdage fra kl. 15-16 på telefon +45 51 78 58 56

Du kan sende os en besked via kontaktformularen herunder.

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Besked til DINNødhjælp

Administration

Anja Ringgren Lovén

Direktør og stifter af DINNødhjælp
Anja Ringgren Lovén
anja@dinnoedhjaelp.dk

Christel Janize Grubert

Daglig leder
Christel Janize Grubert
christel@dinnoedhjaelp.dk

Bettina Kulk Nielsen

Adm. assistent – Ansat i studiejob
Bettina Kulk Nielsen
bettina@dinnoedhjaelp.dk

Kaja Vigtoft

Adm. assistent
Kaja Vigtoft
kaja@dinnoedhjaelp.dk

Michelle Rieck

Adm. assistent – Frivillig
Michelle Rieck
michelle@dinnoedhjaelp.dk

Claudia Freitas

Adm. assistent, Portugal – Frivillig
Claudia Freitas
claudia@dinnoedhjaelp.dk

Paula Marrero

Adm. assistent, Spanien – Frivillig
Paula Marrero
paula@dinnoedhjaelp.dk

Sociale medier

Mailen Arntsen

Social Media manager – Frivillig
Mailen Arntsen
mailen@dinnoedhjaelp.dk

Niklas Darvish

Social Media assistent – Frivillig
Niklas Darvish
niklas@dinnoedhjaelp.dk

Fundraising

Hanna Danielsson

External Fundraising co-manager – Frivillig
Hanna Danielsson
hanna@dinnoedhjaelp.dk

Mette Thomsen

External Fundraising co-manager – Frivillig
Mette Thomsen
mette@dinnoedhjaelp.dk

Maija Linnet Ahrentløv

External Fundraising co-manager – Frivillig
Maija Linnet Ahrentløv
maija@dinnoedhjaelp.dk

IT

Maija Linnet Ahrentløv

IT ansvarlig co-manager
Maija Linnet Ahrentløv
maija@dinnoedhjaelp.dk

Mads Skovgaard Thrane

IT ansvarlig co-manager – Frivillig
Mads Skovgaard Thrane
mads@dinnoedhjaelp.dk

Auktion DINNødhjælp

Anette Ejlertsen

Auktionsansvarlig – Frivillig
Anette Ejlertsen
anette@dinnoedhjaelp.dk

Tanja L Rasmussen

Medhjælper Auktion – Frivillig
Tanja L. Rasmussen
tanja@dinnoedhjaelp.dk

Grafisk arbejde

Catrine Knøsgaard

Grafisk designer – Frivillig
Catrine Knøsgaard
catrine@dinnoedhjaelp.dk

Oversættere

Oversætter tysk – Frivillig
Sabrina Hoppe
sabrina@dinnoedhjaelp.dk

Paula Marrero

Oversætter spansk – Frivillig
Paula Marrero
paula@dinnoedhjaelp.dk

Tania Viljoen

Oversætter engelsk – Frivillig
Tania Viljoen
tania@dinnoedhjaelp.dk