Kontaktpersoner hos DINNødhjælp

DINNødhjælp’s ledelse

Anja Ringgren Lovén

Direktør og stifter af DINNødhjælp
Anja Ringgren Lovén
anja@dinnoedhjaelp.dk

Christel Janize Grubert

Daglig leder
Christel Janize Grubert
christel@dinnoedhjaelp.dk

Tina Ringgren Lovén

Head of Fundraising
Tina Ringgren Lovén
tina@dinnoedhjaelp.dk

Eskild Christiansen

Økonomiansvarlig
Eskild Christiansen
eskild@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Anita Lykke Christiansen

Bogholder
Anita Lykke Christiansen
anita@dinnoedhjaelp.dk

Administration

Bettina Kulk Nielsen

Adm. assistent
Bettina Kulk Nielsen
bettina@dinnoedhjaelp.dk
Studiejob

Kaja Vigtoft

Adm. assistent
Kaja Vigtoft
administration@dinnoedhjaelp.dk

Claudia Freitas

Manager, DINNødhjælp i Portugal
Claudia Freitas
claudia@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Bruno Miguel Porfírio Alves

Adm. assistent, DINNødhjælp i Portugal
Bruno Miguel Porfírio Alves
bruno@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Bogholderi

Anita Lykke Christiansen

Bogholder
Anita Lykke Christiansen
anita@dinnoedhjaelp.dk

Eskild Christiansen

Økonomiansvarlig
Eskild Christiansen
eskild@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Fundraising

Tina Ringgren Lovén

Head of Fundraising
Tina Ringgren Lovén
tina@dinnoedhjaelp.dk

Mette Thomsen

Fundraising assistent
Mette Thomsen
mette@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Maija Linnet Ahrentløv

Fundraising assistent
Maija Linnet Ahrentløv
maija@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Anders Nygaard

Fundraising assistent
Anders Nygaard
anders@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Mette Justesen

Fundraising assistent
Mette Pallisgaard Justesen
pallisgaard@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

IT & Grafik

Maija Linnet Ahrentløv

IT ansvarlig co-manager
Maija Linnet Ahrentløv
maija@dinnoedhjaelp.dk

Mads Skovgaard Thrane

IT ansvarlig co-manager
Mads Skovgaard Thrane
mads@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Isabel søndergaard

Grafisk designer
Isabel Søndergaard
isabel@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Catrine Knøsgaard

Grafisk designer
Catrine Knøsgaard
design@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Jackie Maxwell Sehested

Digital marketing assistent
Jackie Maxwell Sehested
jackie@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Eva Louise Lindholt Andersson

Marketing assistent
Eva Louise Lindholt Andersson
eva@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Sociale medier

Mailen Arntsen

Social Media manager
Mailen Arntsen
mailen@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Stine Rytter

Social Media assistent
Stine Rytter
Frivillig

Hanna Danielsson

Social Media assistent
Hanna Danielsson
hanna@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Donika Pacolli

Social Media assistent
Donika Pacolli
donika@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Ea Jensen

Social Media assistent
Ea Jensen
ea@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Julie Wind Larsen

Social Media assistent
Julie Wind Larsen
julie@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Auktion/DINNødhjælp

Anette Ejlertsen

Auktionsansvarlig
Anette Ejlertsen
auktion@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Camilla Knudsen

Auktionsassistent
Camilla Knudsen
auktion@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Maria Larsen

Auktionsassistent
Maria Larsen
auktion@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

DINNødhjælp events

Caroline M Gullacksen Hvenegaard

Event planner
Caroline M. Gullacksen Hvenegaard
caroline@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Michelle Rieck

Event planner
Michelle Rieck
michelle@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Majbritt Trenkel

Event planner
Majbritt Trenkel
majbritt@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Tina Pilegaard Nielsen

Event planner
Tina Pilegaard Nielsen
pilegaard@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Niklas Darvish

Event planner
Niklas Darvish
niklas@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Oversættere

Sabrina Hoppe

Oversætter tysk
Sabrina Hoppe
Frivillig

Paula Marrero

Oversætter spansk
Paula Marrero
paula@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Tania Viljoen

Oversætter engelsk
Tania Viljoen
Frivillig