Kontakt DINNødhjælp

Husk, at du kan finde svar på mange spørgsmål i vores FAQ. Har du mere specifikke spørgsmål, eller fandt du ikke svar på det du ledte efter, er du meget velkommen til at kontakte os på e-mail eller telefon 2330 9091. Vi har telefontid hver tirsdag mellem kl. 10-12.

Direktion

Anja Ringgren Lovén

Grundlægger & Direktør
Anja Ringgren Lovén
anja@dinnoedhjaelp.dk

Tina Ringgren Lovén

Vicedirektør
Tina Ringgren Lovén
tina@dinnoedhjaelp.dk

Bogholderi

Anita Lykke Christiansen

Bogholder
Anita Lykke Christiansen
anita@dinnoedhjaelp.dk

Eskild Christiansen

Økonomichef
Eskild Christiansen
eskild@dinnoedhjaelp.dk

Kaja Vigtoft

Administrativ medarbejder
Kaja Vigtoft

Kommunikation & marketing

Tina Ringgren Lovén

Kommunikations- og marketingschef
Tina Ringgren Lovén
tina@dinnoedhjaelp.dk

Stine Rytter

Teamleder Social Media
Stine Rytter
Frivillig

Julie Wind Larsen

Social Media Assistent
Julie Wind Larsen
Frivillig

Hanna Danielsson

Social Media Assistent
Hanna Danielsson
Frivillig

Donika Pacolli

Social Media Assistent
Donika Pacolli
Frivillig

Ea Jensen

Social Media Assistent
Ea Jensen
Frivillig

Paula Marrero

Oversætter, spansk
Paula Marrero
Frivillig

Digital marketing

Digital marketing manager
Teresa Plejdrup Christensen
teresa@dinnoedhjaelp.dk

Isabel søndergaard

Grafisk designer
Isabel Søndergaard
Frivillig

Catrine Knøsgaard

Grafisk designer
Catrine Knøsgaard
Frivillig

Jackie Maxwell Sehested

Digital marketing assistent
Jackie Maxwell Sehested
Frivillig

Fundraising

Mette Justesen

Fundraiser
Mette Pallisgaard Justesen
Frivillig

Mette Thomsen

Fundraiser
Mette Thomsen
Frivillig

Anders Nygaard

Fundraiser
Anders Nygaard
Frivillig

Auktion DINNødhjælp

Pia Ringgren Lovén

Teamleder Auktion/DINNødhjælp
Pia Ringgreen Lovén
pia@dinnoedhjaelp.dk

Nanna Krogh Nielsen

Auktionsmedarbejder
Nanna Krogh Nielsen
auktion@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig