Kontakt DINNødhjælp

Husk, at du kan finde svar på mange spørgsmål i vores FAQ. Har du mere specifikke spørgsmål, eller fandt du ikke svar på det du ledte efter, er du meget velkommen til at kontakte os.

Direktion

Anja Ringgren Lovén

Grundlægger & Direktør
Anja Ringgren Lovén
anja@dinnoedhjaelp.dk

Tina Ringgren Lovén

Vicedirektør
Tina Ringgren Lovén
tina@dinnoedhjaelp.dk

Administration

Christel Janize Grubert

Administrativ Manager
Christel Janize Grubert
christel@dinnoedhjaelp.dk

Bettina Kulk Nielsen

Administrativ medarbejder
Bettina Kulk Nielsen
bettina@dinnoedhjaelp.dk
Studiejob

Kaja Vigtoft

Administrativ medarbejder
Kaja Vigtoft
administration@dinnoedhjaelp.dk

Claudia Freitas

Administrativ medarbejder, DINNødhjælp i Portugal
Claudia Freitas
claudia@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Bruno Miguel Porfírio Alves

Administrativ medarbejder, DINNødhjælp i Portugal
Bruno Miguel Porfírio Alves
bruno@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Bogholderi

Anita Lykke Christiansen

Bogholder
Anita Lykke Christiansen
anita@dinnoedhjaelp.dk

Eskild Christiansen

Økonomichef
Eskild Christiansen
eskild@dinnoedhjaelp.dk

Kommunikation & Marketing

Tina Ringgren Lovén

Kommunikations- og marketingschef
Tina Ringgren Lovén
tina@dinnoedhjaelp.dk

Eva Louise Lindholt Andersson

Marketing Assistent
Eva Louise Lindholt Andersson
eva@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Stine Rytter

Teamleder Social Media
Stine Rytter
Frivillig

Hanna Danielsson

Social Media Assistent
Hanna Danielsson
hanna@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Donika Pacolli

Social Media Assistent
Donika Pacolli
donika@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Ea Jensen

Social Media Assistent
Ea Jensen
ea@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Julie Wind Larsen

Social Media Assistent
Julie Wind Larsen
julie@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Paula Marrero

Oversætter, spansk
Paula Marrero
paula@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Digital marketing

Jackie Maxwell Sehested

Digital marketing Assistent
Jackie Maxwell Sehested
jackie@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Isabel søndergaard

Grafisk designer
Isabel Søndergaard
isabel@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Catrine Knøsgaard

Grafisk designer
Catrine Knøsgaard
design@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Digital Marketing Manager
Teresa Plejdrup Christensen
teresa@dinnoedhjaelp.dk

Fundraising

Maija Linnet Ahrentløv

Fundraiser
Maija Linnet Ahrentløv
maija@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Mette Thomsen

Fundraiser
Mette Thomsen
mette@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Anders Nygaard

Fundraiser
Anders Nygaard
anders@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Mette Justesen

Fundraiser
Mette Pallisgaard Justesen
pallisgaard@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Auktion DINNødhjælp

Nanna Krogh Nielsen

Auktionsmedarbejder
Nanna Krogh Nielsen
auktion@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Camilla Knudsen

Auktionsmedarbejder
Camilla Knudsen
auktion@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Eventteam

Caroline M Gullacksen Hvenegaard

Eventplanner
Caroline M. Gullacksen Hvenegaard
caroline@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Majbritt Trenkel

Eventplanner
Majbritt Trenkel
majbritt@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Tina Pilegaard Nielsen

Eventplanner
Tina Pilegaard Nielsen
pilegaard@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig

Eva Louise Lindholt Andersson

Eventplanner
Eva Louise Lindholt Andersson
eva@dinnoedhjaelp.dk
Frivillig